Strona główna|Aktualności|Oferta|O firmie|Certyfikaty|Referencje|Kontakt
 
KLUTHE POLAND Sp. z o.o. jest jedynym w Polsce oddziałem i dystrybutorem produktów niemieckich Chemicznych Zakładów KLUTHE GmbH z siedzibą w Heidelbergu, mającym za zadanie prezentację i wdrażanie Systemu - Kluthe w przemyśle polskim oraz prezentowanie jego ekonomicznych i technologicznych zalet.

Spektrum naszych produktów obejmuje chłodziwa, środki antykorozyjne, środki myjące, odtłuszczające, środki do odlakierowywania, chemikalia do oczyszczania ścieków z lakierni przemysłowych oraz farby, lakiery i rozpuszczalniki.
 
 
Jesteś na stronie: Oferta › Chemia gospodarcza

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą w dziale Chemia gospodarcza.


 
1. Grabsteinreiniger środek do mycia grobów usuwa skutecznie zabrudzenia atmosferyczne i naloty na grobach (każdego rodzaju). Działa zabezpieczająco przed nowymi zabrudzeniami.
2. Algen - u. Moosentferner środek do usuwania mchów i porostów z murów, dachów, drewnianych płotów, tarasów, fasad, płyt chodnikowych. Działa zabezpieczająco przed nowymi nalotami.
3. Kunststoffreiniger środek do mycia i pielęgnacji powierzchni z tworzyw sztucznych, sztucznej skóry, PVC itp. Usuwa brud i tłuste plamy.
4. Steinsiegel środek do lakierowania i utrwalania nieszkliwionych powierzchni z naturalnego i sztucznego kamienia. Zapobiega zawilgoceniu, nie dopuszcza do powtórnego zabrudzenia i zaplamienia.
5. Entkalker środek do usuwania kamienia wapiennego z czajników, ekspresów do kawy, żelazek, pralek, garnków, kabin prysznicowych itp.
6. Aufkleberentferner środek do skutecznego usuwania zaschniętych i trudno usuwalnych etykiet.
7. Duschkabinenreiniger środek do mycia i pielęgnacji, usuwający zabrudzenia z mydła, naloty z kamienia wapiennego w kabinach prysznicowych, wannach, na armaturze, itp.
8. Schimmelentferner środek do usuwania pleśni, glonów i bakterii. Zalecany w gospodarstwach domowych, łazienkach, WC, pod prysznice, na schody i mury. Stosowany na marmur, kamień, drewno, tworzywa sztuczne, flizy itd.
9. Urinsteinloser środek do mycia i dezynfekcji sanitariatów.
10. Handreiniger środek do mycia rąk, usuwa zabrudzenia z lakierów, farb, kleju, smoły, oleju, żywic, tłuszczu itd.
11. Zementschleierentferner usuwa skutecznie naloty z cementu i temu podobne wykwity z płytek ceramicznych, klinkieru.
12. Abbeizer Gruneck usuwa z powierzchni farby dyspersyjne, lakiery na bazie olejowej, nitrocelulozowej, chlorokauczukowej, żywic sztucznych, lakiery piecowe itp.
13. Gruneck-Abbeizer Optimal usuwa farby na bazie żywic sztucznych, nitro, dyspersyjne, fasadowe, ścienne.
14. KS-Kunstofflack farba na bazie PVC i akrylu, do wewnątrz i na zewnątrz. Stosowana do malowania żelaza, cynku, aluminium, drewna, tworzyw sztucznych, betonu, kamienia.
15. Tannox środek zapobiegający rdzy. Stosowany na skorodowane podłoże niedopuszcza do dalszego rdzewienia.
16. Holzwurmtod ochrona drewna przed kornikami, pleśnią, insektami.
17. Carbolak lakier ochronny do drewna.
18. Fassadenabbeizer środek do usuwania starych farb fasadowych (dyspersyjnych i lateksowych).
19. Abbeizpaste środek do usuwania lakierów olejowych i na bazie żywic sztucznych.
20. 2000-Entschichter usuwa stare farby fasadowe (fasadowe i dyspersyjne).
 


 
 
Podaj swój adres e-mail:   zapisz wypisz  
Copyright KLUTHE POLAND Sp. z o.o. © 2010    |    www.kluthepoland.com.pl    |    ul. Przylesie 8, 05-640 Mogielnica, Polska |   Kluthe Poland na
  Kluthe Poland na Facebooku